Literacki Piknik nad Wisłą

PROGRAMWYSTAWCY | DOJAZDKONTAKT

 

16-17 września 2017
wstęp wolny
sobota godz. 11.00-19.00
niedziela godz. 11.00-18.00

 

Tu bije serce stolicy

Bulwary Wiślane w nowej odsłonie to jedna z najatrakcyjniejszych przestrzeni w Warszawie - idealne miejsce do spacerów, rekreacji i wypoczynku. Na odcinku bulwarów między mostem Śląsko-Dąbrowskim a Świętokrzyskim do dyspozycji odwiedzających są falujące ławki, plaża, figury ryb wiślanych, plac zabaw z trampolinami, schody do samej rzeki czy plac Uniwersytecki ze sceną. Najważniejsze walory tej przestrzeni to różnorodne funkcje rekreacyjne – od pluskowiska po plaże, strefy rekreacyjne, pawilony i amfiteatr. Wszystko w oprawie pięknej zieleni.

 

Literacki Piknik nad Wisłą

Literacki Piknik nad Wisłą w dniach 16-17 września br. będzie świetną okazją dla warszawiaków do kontaktu z książką w przestrzeni miasta. Bulwary Wiślane bardzo szybko zyskują miano serca stolicy. Plenerowe wydarzenie literackie o otwartym charakterze to dla mieszkańców Warszawy i turystów to okazja do spotkań z popularnymi i cenionymi autorami, zapoznania się z ofertą wydawnictw i zakupu książek w atrakcyjnych cenach w wyjątkowej scenerii.

 

Uczestnikami Pikniku będą m.in. wydawcy literatury pięknej, popularnonaukowej, reportażu, literatury dla dzieci i młodzieży, komiksów, książek artystycznych, albumów, poradników i przewodników a także wydawcy gier.

Gośćmi Pikniku będą też  znani i lubiani autorzy, którzy spotkają się z publicznością na scenie nad Wisłą. Tradycyjnie, po spotkaniach można będzie liczyć na autografy.

 

Wstęp jest wolny. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Kalendarium

08-11.03.2018

30. Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA 2018

Centrum EXPO XXI, Warszawa07-08.04.2018

1. Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Poznań 2018

ARENA Poznań, Poznań