Targi

Murator EXPO, obecny na rynku od 2002 roku, plasuje się w ścisłej czołówce organizatorów targów w Polsce, zarówno pod względem liczby wystawców, zwiedzających, jak i jakości dostarczanych usług.

Targi i plenery Murator EXPO od lat mają wiodącą pozycję w swoich segmentach w Polsce i związane są głównie z:

Największe, międzynarodowe wydarzenia w ofercie Murator EXPO to Warszawskie Targi Książki i Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA.

Pierwsza z imprez, organizowana przez Spółkę Targi Książki z Murator EXPO jako organizatorem wykonawczym, buduje pozycję czwartej w Europie, po Targach we Frankfurcie, Londynie i Paryżu, imprezy wydawniczej. Od 2013 r. równolegle z Warszawskimi Targami Książki odbywają się także Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA.

Spółka Targi Książki i Murator Expo bardzo aktywnie działają na polu promocji książki i czytelnictwa w Polsce, promują także ofertę polskich wydawców zagranicą. Są organizatorami nie tylko największego pod względem liczby wystawców wydarzenia w Polsce – Warszawskich Targów Książki, ale także Pleneru Literackiego „Odkryj książkę na nowo” w Szczecinie, Nadmorskiego Pleneru Czytelniczego w Gdyni, Pikniku Literackiego nad Wisłą w Warszawie i Śląskich Targów Książki w Katowicach. W sumie w 2018 roku w wydarzeniach promujących czytelnictwo, organizowanych przez Spółkę Targi Książki we współpracy z Murator Expo (dwa duże wydarzenia targowe, trzy plenery oraz trzy weekendowe imprezy czytelnicze na Bulwarach Wiślanych w Warszawie), udział wzięło łącznie ok.  1 160 wystawców,
1 255 autorów i ponad 155 000 zwiedzających.

 

Targi WIATR i WODA natomiast są największym w Europie Środkowej wydarzeniem dla przedstawicieli branży i miłośników sportów wodnych i rekreacji.

Doświadczenie i wiedza Murator EXPO w zakresie tworzenia i skutecznego rozwoju projektów promujących branżę przemysłu jachtowego i sportów wodnych to 16 lat organizacji Targów WIATR i WODA w Warszawie, umocnienie ich pozycji na rynku krajowym i światowym oraz powołanie letniej edycji wydarzenia w Gdyni, która od ponad 10 lat jest jedynym tego typu, liczącym się wydarzeniem w Polsce. To także ciągły rozwój - w 2016 roku miała miejsce pierwsza edycja Śląskich Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Katowicach. W sumie w 2018 roku w wydarzeniach tych udział wzięło 700 wystawców i blisko 45 500 zwiedzających.

Uzupełnieniem oferty targowej jest serwis WASPAR.pl stworzony przez Murator EXPO dla entuzjastów sportów wodnych i rekreacji na wodzie, tych planujących zakup sprzętu, a także zainteresowanych uzyskaniem kompleksowych informacji o nowościach i wydarzeniach w branży.

 

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to największe wydarzenie targowe szeroko rozumianego rynku nieruchomości. Część wystawiennicza jest zawsze uzupełniona programem merytorycznym: wykładami, specjalistycznymi poradami, raportami nt. rynku mieszkaniowego z aktualną ofertą mieszkań, domów i kredytów w poszczególnych województwach.

Dotychczas w Warszawie odbyło się 65 edycji  Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. W 2015 roku Murator EXPO rozpoczął organizację targów pod tą marką w Trójmieście i Wrocławiu. W sumie w 2018 roku w wydarzeniach tych udział wzięło 870 wystawców i ponad 58 000 zwiedzających.

Uzupełnieniem oferty targowej Murator Expo jest serwis targimieszkaniowe.pl, w którym obok aktualnych informacji dotyczących najbliższych targów, znaleźć można bogatą ofertę mieszkań z rynku pierwotnego, funkcjonalną wyszukiwarkę nieruchomości, katalog firm deweloperskich i spółdzielni mieszkaniowych wraz ze wszystkimi informacjami niezbędnymi dla poszukujących nowego lokum.

Kalendarium

 06-08.12.2019

5. Śląskie Targi Książki 2019

Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Katowice


01-02.02.2019

Targi Mieszkaniowe Nowy Dom, Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu 2020

Stadion Wrocław, Wrocław


22-23.02.2019

Targi Mieszkaniowe Nowy Dom, Nowe MIESZKANIE Gdańsk/Sopot

ERGO Arena, Gdańsk / Sopot