Nasze imprezy

 Nasze serwisy

 


Aktualności

Zapraszamy do udziału w 31. Targach WIATR i WODA 2019

30.11.2018

31. edycja Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Warszawie odbędzie się w dniach 28 lutego - 3 marca 2019 roku w EXPO XXI. Na największych w Polsce targach branży przemysłu jachtowego i sportów wodnych zaprezentują się firmy oferujące sprzęt i akcesoria ze wszystkich dziedzin aktywnego wypoczynku i sportów związanych z wodą: żeglarstwa, jachtingu motorowego, kajakarstwa czy nurkowania.

Targi WIATR i WODA to oprócz najbogatszej w kraju ekspozycji wystawców, także wyjątkowo ciekawy program wydarzeń towarzyszących - wykłady, seminaria, spotkania z mistrzami sportów wodnych i pokazy. Tradycyjnie, warszawska edycja Targów to także konkursy branżowe oraz prestiżowe wyróżnienia – wśród nich „Gwoździe Targów WIATR i WODA” im. Jerzego Fijki, Jacht Roku w Polsce, KOTNIZ Jachtowy Produkt Roku, nagrody Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych, nagrody Polskiego Związku Żeglarskiego, Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego oraz Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego.

Niezmiennie Targi WIATR i WODA to doskonała okazja dla miłośników sportów wodnych by nie tylko zapoznać się z najnowszą ofertą polskich i zagranicznych wystawców, zdobyć praktyczną wiedzę o dostępnym na rynku sprzęcie sportowym i rekreacyjnym, ale przede dokonać trafnych zakupów na nadchodzący sezon żeglarski. To także idealne miejsce dla przedstawicieli branży przemysłu jachtowego do spotkań, wymiany cennych doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów handlowych.

Targi WIATR i WODA są członkiem IFBSO (International Federation of Boat Show Organisers – Międzynarodowa Federacja Organizatorów Targów Sportów Wodnych) o najwyższym statusie Platinum Member i legitymują się certyfikatem jakości, którym może poszczycić się jedynie elita tego typu imprez na świecie. W jubileuszowej 30. edycji Targów w 2018 roku udział wzięło ponad 450 wystawców. Zwiedzający obejrzeli 119 jednostek w tym kilkanaście premier. Obecni byli wystawcy z Chorwacji, Czech, Grecji, Holandii, Korei Południowej, Łotwy, Niemiec, Polski, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Zachęcamy do udziału w 31. edycji Targów WIATR i WODA.

 

 

Powrót

Kalendarium

 

21-24.05.2020

11. Warszawskie Targi Książki

PGE Narodowy, Warszawa


21-24.05.2020

14. Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA/Sopot

PGE Narodowy, Warszawa