Nasze imprezy

 Nasze serwisy

 


Aktualności

Zakończył się Literacki Piknik nad Wisłą!

10.06.2018

Za nami druga edycja Literackiego Pikniku nad Wisłą! Od piątku do niedzieli Bulwary Wiślane były miejscem spotkań z książką i pisarzami. 25 popularnych i cenionych autorów, bogata oferta przygotowana przez blisko 60 wystawców oraz atrakcje dla najmłodszych – tak wyglądał Literacki Piknik nad Wisłą! Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami!

Upalna pogoda nie odstraszyła warszawiaków i turystów zainteresowanych literaturą piękną, popularnonaukową, reportażem, literaturą dla dzieci i młodzieży, komiksami, poradnikami i przewodnikami, a także grami planszowymi.

Na Bulwarach Wiślanych gościli m.in.: prof. Jerzy Bralczyk, Jarosław Grzędowicz, Jakub Małecki, Witold Szabłowski, Katarzyna Miller, Wojciech Chmielarz, Grzegorz Kalinowski, Sławomir Koper, Rafał Kosik, Beata Sadowska, Grzegorz Kapla, Karolina i Maciek Szaciłło, Marek Weiss, Grzegorz Gortat, Natalia Hołownia i Michał Cessanis.

Literacki Piknik nad Wisłą był też wyjątkową okazją, by spotkać się z autorami nagrodzonymi w 11. edycji Nagrody Literackiej m.st. Warszawy. Byli z nami: Ernest Bryll, Jakub Żulczyk, Anna Bikont, Magdalena Tulli oraz w imieniu Marii Bigoszewskiej – Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki.

Spotkania poprowadzili: Jerzy Kisielewski i Marek Przybylik oraz członkowie jury Nagrody Literackiej m.st. Warszawy: Grażyna Borkowska, Rafał Skąpski, Anna Maria Czernow, Krzysztof Masłoń i Janusz Drzewucki.

Partnerem wydarzenia było Miasto Stołeczne Warszawa.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami! Wydawcom za świetną ofertę, autorom i prowadzącym za niezapomniane spotkania, a publiczności za spędzenie weekendu na Literackim Pikniku nad Wisłą! Do zobaczenia!

 

 

 

Powrót

Kalendarium

 

28-30.09.2018

Games Clash Masters

Gdynia ARENA, Gdynia


28-29.09.2018

Expo Sport & Fitness Jesień 2018

PKiN (przy biurze zawodów 40. PZU Maratonu), Warszawa


12-14.10.2018

3. Śląskie Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA 2018

Międzynarodowe Centrum Targowe, Katowice


12-14.10.2018

4. Śląskie Targi Książki

Międzynarodowe Centrum Targowe, Katowice