Nasze imprezy

 Nasze serwisy

 


Aktualności

W pierwszy weekend września zapraszamy także do Wrocławia

31.08.2016

Zapraszamy na czwartą edycję Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się w dniach 3-4 września na STADIONIE WROCŁAW. W najbliższy weekend (3-4 września) zapraszamy na Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE organizowane po raz drugi pod gościnnym dachem wrocławskiego Stadionu w alei Śląska przez warszawską spółkę Murator EXPO.

Na zainteresowanych czekać będzie blisko stu wystawców oraz dwudziestu niezależnych ekspertów w salach konferencyjnych i w Centrum Bezpłatnych Porad. Promocje. Targom towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego organizowane przez Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości. Pierwsi zwiedzający otrzymają, w punkcie informacyjnym Targów, miłe niespodzianki. Wstęp na targi, porady i konsultacje specjalistów oraz udział w seminariach i wykładach jest bezpłatny.

Targi gromadzą największych deweloperów z regionu i kraju m.in.: Atal, Archicom, Temar, Arkop, Vantage, Spectrum, Rafin, Apartamenty Wiśniowa, DOM. Developer, Ronson, czy BPI prezentujących bogatą ofertę mieszkań w nowych lokalizacjach i w tych oddanych już do użytkowania. Warto na targach skorzystać z bogatej oferty kredytów hipotecznych i porozmawiać z przedstawicielami pośredników m.in.: Murator FINANSE, Dom Kredytowy Notus, Doradza.pl, poprosić o przeprowadzenie symulacji wysokości i warunków kredytu, ocenić ryzyko zakupu mieszkania, czy dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, jak i co zrobić, aby uniknąć rejestrów kredytowych.

Wszyscy zainteresowani własnym M kupią je na Targach - bezpiecznie i w korzystnej cenie – dzięki bogatemu programowi otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. W Centrum Bezpłatnych Porad na potrzebujących porady czekać będzie sztab konsultantów. Funkcjonować będą punkty doradcze: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, architektura wnętrz i stylizacja, aranżacja zieleni.

Szczególnej uwadze polecane są wykłady specjalistów od finansów: Mój pierwszy Kredyt Hipoteczny – Praktyczny poradnik; BUDOWA DOMU - praktyczne porady przy ubieganiu się o kredyt, Kredyt czy wynajem kalkulacja kosztów. Goście targów dowiedzą się co kryje nowy program pod hasłem „Mieszkanie PLUS”, jakie są jego wady i zalety? Architekci wnętrz i styliści zapraszają do swoich stoisk zainteresowanych aranżacją domu i mieszkania, dostosowaniem do własnych potrzeb mieszkania od dewelopera, czy też przebudową mieszkania z rynku wtórnego z planami mieszkań i domów. Tu można będzie także dowiedzieć się na co zwracać uwagę przy wyborze mieszkania bądź jak obliczyć koszty wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim?

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają bezpłatnie czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji, katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Wrocławia i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku. Dla gości przygotowano konkursy z nagrodami. Zainteresowani odbiorą KARTĘ HOME PROFIT umożliwiającą zakupy z rabatami w wielu sklepach.

Dzieciom, które wraz z rodzicami przyjdą na Targi profesjonalną opiekę zapewni firma Ciocia&Niania

WSTĘP NA TARGI
2-3 września (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00-17.00
STADION WROCŁAW, aleja Śląska 1
targimieszkaniowe.pl

Powrót

Kalendarium

 06-08.12.2019

5. Śląskie Targi Książki 2019

Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Katowice


01-02.02.2019

Targi Mieszkaniowe Nowy Dom, Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu 2020

Stadion Wrocław, Wrocław


22-23.02.2019

Targi Mieszkaniowe Nowy Dom, Nowe MIESZKANIE Gdańsk/Sopot

ERGO Arena, Gdańsk / Sopot