Nasze imprezy

 Nasze serwisy

 


Aktualności

Szukasz mieszkania, domu, działki? Mamy najlepszą ofertę w Warszawie.

21.03.2016

Szukasz mieszkania, domu, działki? Potrzebujesz fachowej porady kredytowej? Brakuje ci inspiracji i pomysłu jak wykończyć wnętrze, nie wiesz z jakich materiałów skorzystać? Chcesz się dowiedzieć jak dobrze inwestować w nieruchomości na sprzedaż i pod wynajem w Hiszpanii? Przyjdź na Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się 16 i 17 kwietnia na Torwarze. To ostatnia przed wakacjami edycja Targów Mieszkaniowych, swoją ofertę zaprezentuje blisko 150 wystawców: deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków i pośredników kredytowych a także pośredników w obrocie nieruchomościami.

Swoje inwestycje przedstawią znane warszawskie i ogólnopolskie firmy deweloperskie m.in.: APM Development, Arche, Atal, Bouygues Immobilier Polska, Centrum Praskie Koneser, Dantex, Eco Classic, Ed Invest, Longbridge, Mak Dom, PB Strus, Polnord, Port Praski, Radius Projekt, Robyg, Sokratesa Development, TK Development, Unidevelopment, Victoria Dom i Yareal. Nie lada gratką dla mieszkańców Warszawy będą nowości i premiery targowe: Bouygues Immobilier Polska zaprezentuje osiedle La Melodie posiadające certyfikat HQE budownictwa wysokiej jakości, Wawel Service ursusowski kompleks Tomcia Palucha, Unidevelopment pionierskie na rynku deweloperskim nowoczesne miasteczko Ursa City, Robyg dwie inwestycje: Villa Nobile oraz Stację Nowy Ursus osiedle budowane w technologii Smart House, która pozwala m.in.: zarządzać zużyciem energii elektrycznej. PB Strus przedstawi realizację Kierbedzia 8, do budowy której zastosowano wysokiej jakości materiały i starannie dobrano detale wykończenia, Polnord: Stację Kazimierz z terminem odbioru mieszkań w 2017 roku, Wawa Novum zapowiada inwestycję Leszno 15 z ogólnodostępnym tarasem położonym na dachu budynku i przestronną recepcją.

Bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego, w którym licencjonowane warszawskie i mazowieckie agencje rynku nieruchomości (członkowie Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami) wystawią na sprzedaż szeroką ofertę mieszkań również w programie Mieszkanie dla Młodych, domów, działek budowlanych, apartamentów i rezydencji, lokali usługowych oraz nieruchomości inwestycyjnych z całej Warszawy i okolic. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomogą zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości.


WSTĘP NA TARGI
16-17 kwietnia (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00–17.00
Torwar, ul. Łazienkowska 6a

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

więcej: targimieszkaniowe.pl
 

Powrót

Kalendarium

 

21-24.05.2020

11. Warszawskie Targi Książki

PGE Narodowy, Warszawa


21-24.05.2020

14. Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA/Sopot

PGE Narodowy, Warszawa