Nasze imprezy

 Nasze serwisy

 


Aktualności

Murator EXPO Wydawcą „Żagle”

07.02.2018

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że Wydawcą miesięcznika „Żagle” - od 1 grudnia 2017 - jest spółka Murator EXPO, Organizator Targów WIATR i WODA w Warszawie, Gdyni i Katowicach, konferencji Marine Industry Forum oraz właściciel serwisu WASPAR.pl. Tym samym Magazyn „Żagle”, największe i najbardziej popularne w Polsce pismo poświęcone sportom wodnym stał się ważnym kanałem komunikacji zarówno z odwiedzającymi Targi WIATR i WODA jak i wystawcami tej imprezy.

 

Magazyn „Żagle” cenne źródło informacji

Miesięcznik "Żagle" prezentuje informacje z branży przemysłu jachtowego z kraju i ze świata, nowości technologiczne oraz aktualne aspekty bezpiecznego uprawiania sportów wodnych, a przede wszystkim skutecznie promuje turystykę śródlądową i morską oraz wydarzenia żeglarskie i motorowodne m.in.: festiwale, wystawy i targi.

„Żagle” są również organizatorem konkursów „Jacht Roku w Polsce” oraz „Jachtowy Produkt Roku”, a także corocznie fundatorem nagród im. Leonida Teligi wręczanych podczas Targów WIATR i WODA w Warszawie.

 

Fakty i liczby

Średni miesięczny nakład magazynu wynosi około 13 000 egzemplarzy. Drukowany magazyn uzupełniany jest treściami na portalu internetowym zagle.com.pl, którego średnia liczba odsłon wynosi miesięcznie ponad 200.000.

 

Zachęcamy do lektury „Żagli”, zakupu powierzchni reklamowej w magazynie oraz w jego wersji elektronicznej.

Powrót

Kalendarium

 

21-24.05.2020

11. Warszawskie Targi Książki

PGE Narodowy, Warszawa


21-24.05.2020

14. Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA/Sopot

PGE Narodowy, Warszawa