Nasze imprezy

 Nasze serwisy

 


Aktualności

Już w ten weekend Targi Mieszkaniowe w Warszawie

06.09.2016


Własne mieszkanie... w jakiej dzielnicy, o jakim metrażu, „pod klucz” czy w stanie deweloperskim, a może z rynku wtórnego, na którym piętrze, za gotówkę czy na kredyt. Może w celach inwestycyjnych a może na wynajem? Już 10 i 11 września 2016 roku na warszawskim Torwarze - Targi Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE.

Z pewnością znalezienie odpowiedzi na te pytania ułatwi bezpośrednia rozmowa z przedstawicielami banków i pośredników kredytowych, deweloperami czy agencjami nieruchomości na wrześniowej edycji targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Pierwsza po wakacjach edycja Targów to okazja do zapoznania się z najnowszymi inwestycjami mieszkaniowymi zlokalizowanymi na terenie Warszawy i okolic, a także sposobność do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych i programach pomocowych państwa skierowanych do młodych.

Swoją ofertę zaprezentuje blisko 150 wystawców: deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków i pośredników kredytowych a także pośredników w obrocie nieruchomościami, w tym najbardziej znane warszawskie i ogólnopolskie firmy deweloperskie m.in.: 19 dzielnica, APM Development, Atal, Bouygues Immobilier Polska, Danwood, Dom Development, ECO Classic, ED Invest, LC Corp, Longbridge, Marvipol, Polnord, Port Praski, Robyg, Turret Poland, Unidevelopment, Victoria Dom czy Yareal Polska.

Bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego. Ponad 20 agencji nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawi na sprzedaż szeroką ofertę mieszkań w tym również w programie Mieszkanie dla Młodych, domów, działek budowlanych, apartamentów i rezydencji, lokali usługowych oraz nieruchomości inwestycyjnych z całej Warszawy i okolic. Ponadto po raz pierwszy na Targach można będzie zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na Targach.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji. Na zainteresowanych czeka blisko 15 niezależnych ekspertów służących radą i pomocą w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum z dziedziny m.in.: prawa, finansów, podatków oraz aranżacji wnętrz i architektury. Architekci wnętrz i styliści (PROGETTI Natalia Starzyk-Sieradzka, Akademia Wolnego Czasu HORTICOLOR, A.P.A. Katarzyna Starzyk i Living Room) zapraszają do swoich stoisk zainteresowanych aranżacją domu i mieszkania, dostosowaniem do własnych potrzeb mieszkania od dewelopera, czy też przebudową mieszkania z rynku wtórnego z planami mieszkań i domów.

więcej: targimieszkaniowe.pl

Powrót

Kalendarium

 06-08.12.2019

5. Śląskie Targi Książki 2019

Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Katowice


01-02.02.2019

Targi Mieszkaniowe Nowy Dom, Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu 2020

Stadion Wrocław, Wrocław


22-23.02.2019

Targi Mieszkaniowe Nowy Dom, Nowe MIESZKANIE Gdańsk/Sopot

ERGO Arena, Gdańsk / Sopot