Nasze imprezy

 Nasze serwisy

 


Aktualności

21.02.2019

31. edycja międzynarodowych Targów WIATR i WODA 2019 już za tydzień!

Międzynarodowe Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA odbędą się w dniach 28 lutego – 3 marca 2019 roku w EXPO XXI w Warszawie. To największa impreza wystawiennicza branży i sympatyków żeglarstwa, jachtingu motorowego, kajakarstwa, windsurfingu oraz nurkowania w Polsce i jedno z większych wydarzeń na rynku europejskim.

Najbliższe Targi WIATR i WODA zgromadzą ponad 400 wystawców, zaprezentowanych zostanie ponad 100 jachtów i łodzi, w tym jednostki premierowe. Obecni będą wystawcy z Polski i m.in.: Chorwacji, Czech, Grecji, Holandii, Łotwy, Niemiec, Polski, Portugalii, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Włoch. WIATR i WODA to obok ekspozycji wystawców, także wyjątkowo bogaty program wydarzeń towarzyszących - spotkania z największymi gwiazdami sportów wodnych: olimpijczykami, zawodnikami regatowymi, podróżnikami i odkrywcami. Po raz pierwszy Targom WIATR i WODA w Warszawie towarzyszy Salon Podwodna Przygoda, w ramach którego organizowany jest Kongres Nurkowy NURGRES oraz Projekt START. Tradycyjnie, zapraszamy na sobotni Dzień Kajakarza , organizowany przez Magazyn Kajakowy WIOSŁO.

Targi organizują spółki YACHT EXPO i Murator EXPO, przy partnerskiej współpracy Magazynu Sportów Wodnych ŻAGLE - świętującego właśnie jubileusz 60-lecia. Partnerem strategicznym Targów jest Gdynia – Żeglarska Stolica Polski.

Zapraszamy do udziału w naszej imprezie!

Powrót

Kalendarium

 

19-20.10.2019

Targi Mieszkaniowe Nowy Dom, Nowe MIESZKANIE 2019 w Gdańsku

Centrum Wystawiennicze AMBEREXPO, Gdańsk06-08.12.2019

5. Śląskie Targi Książki 2019

Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Katowice