Nasze imprezy

 Nasze serwisy

 


Aktualności

18 i 19 lutego zapraszamy na Targi Mieszkaniowe do Ergo Areny w Gdańsku/Sopocie

16.02.2017

Szukasz swojego pierwszego mieszkania, domu, chciałbyś zamienić na większe, a może czas na zakup działki? Potrzebujesz fachowej porady kredytowej? Brakuje ci inspiracji i pomysłu jak wykończyć wnętrze, nie wiesz, z jakich materiałów skorzystać? Chcesz się dowiedzieć jak szybko i bezpiecznie sfinansować zakup nieruchomości? Przyjdź na Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się 18 i 19 lutego w ERGO ARENIE.  Wstęp jest wolny.

Na zainteresowanych zakupem nieruchomości czekać będzie blisko stu wystawców oraz kilkunastu niezależnych ekspertów w salach konferencyjnych.
 

Mieszkania i kredyty

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań z rynku pierwotnego jak i wtórnego z: Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta. Każdy z odwiedzających znajdzie lokum dostosowane do swoich potrzeb. Pierwsze wiosenne targi w Trójmieście gromadzą największych deweloperów m.in: EURO STYL, POLNORD, ATAL, BUDIMEX, JW. CONSTRUCTION, ROBYG, PB GÓRSKI, PB KOKOSZKI, PB DOMESTA, SEMEKO, MODERNA HOLDING, DEKPOL, którzy zaprezentują bogatą ofertę mieszkań w nowych lokalizacjach i w tych oddanych już do użytkowania. Warto na targach skorzystać z oferty kredytowej banków (PEKAO SA, PKO BP, DEUTSCHE BANK) oraz pośredników finansowych (m.in.: Murator Finanse, Credit In, Contact Finance, Doradza.pl). Można będzie przeprowadzić symulację wysokości i warunków kredytu czy ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, jak uniknąć rejestrów kredytowych.


Porady, warsztaty, seminaria

Najważniejszym punktem programu Targów będzie debata poświęcona rządowemu programowi Mieszkanie Plus: pod hasłem Mieszkanie Plus szansą na dostępne cenowo mieszkania. Ten rządowy program jest adresowany do setek tysięcy polskich rodzin, które nie mogą sobie pozwolić na zakup mieszkania na kredyt lub najęcie na zasadach rynkowych, a równocześnie nie mogą liczyć na lokum od gminy ze względu na zbyt wysokie zarobki. Jednak czy zaproponowane przez rząd rozwiązania umożliwią realizację celu, jakim jest zwiększenie dostępności mieszkań w czynszówkach? Gdzie będą one budowane? Jaki będzie czynsz? Czy takie mieszkanie będzie można przejąć na własność? Czy program może być zagrożeniem dla deweloperów, właścicieli wynajmujących mieszkania oraz agencji pośrednictwa w obrocie nieruchomościami? Takich pytań jest więcej, a spróbują na nie odpowiedzieć uczestnicy debaty, którą poprowadzi Marek Wielgo: Jacek Kusiak, prezes Stowarzyszenia Mieszkanicznik, Ewa Nowicka, dyrektor sprzedaży Euro Styl; Artur Serowik, dyrektor zarządzający Słoneczne Wzgórza; Marcin Żurawski, kierownik oddziału Dom&House, pośrednik w obrocie nieruchomościami. Gościem specjalnym debaty będzie Wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki Pani Katarzyna Gruszecka-Spychała.
 

Zapraszamy.

Więcej szczegółów: targimieszkaniowe.pl

Powrót

Kalendarium

 

01-02.02.2020

Targi Mieszkaniowe Nowy Dom, Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu 2020

Stadion Wrocław, Wrocław


22-23.02.2020

Targi Mieszkaniowe Nowy Dom, Nowe MIESZKANIE Gdańsk/Sopot

ERGO Arena, Gdańsk / Sopot12-15.03.2020

32. Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA 2020

Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO, Warszawa