Nasze imprezy

 Nasze serwisy

 


Aktualności

14. edycja Targów WIATR i WODA na wodzie

15.07.2019

Letnia odsłona największych w Polsce targów branży przemysłu jachtowego i sportów wodnych odbędzie się w dniach 18-21 lipca w gdyńskiej marinie. Tradycyjnie, w Żeglarskiej Stolicy Polski będziemy mogli podziwiać najpiękniejsze jachty i łodzie, którymi chwalimy się na całym świecie. Nie zabraknie żaglowych perełek oraz nowoczesnego sprzętu żeglarskiego i motorowodnego.

Tegoroczna wizyta na targach będzie wyjątkową okazją do spotkania ze znakomitymi żeglarzami: Joanną Pajkowską, która zakończyła niedawno samotny rejs non stop dookoła świata oraz Rafałem Moszczyńskim, który jesienią wyruszy w samotny rejs dookoła świata śladem Henryka Jaskuły. 

Ponadto, 14. edycja Targów WIATR i WODA na wodzie to niepowtarzalna okazja do promocji polskich firm oraz wyjątkowej jakości polskich produktów branży przemysłu jachtowego na zagranicznych rynkach. Potencjał polskiego przemysłu jachtowego zaprezentujemy uczestnikom 2. Misji Study Tour - kontrahentom i dziennikarzom branży jachtów i łodzi z USA oraz Chin podczas 3-dniowego wydarzenia branżowego o charakterze międzynarodowym.  

Partnerem Strategicznym Targów WIATR i WODA na wodzie jest Gdynia – Żeglarska Stolica Polski.

Już dziś zapraszamy do Gdyni!

 

Powrót

Kalendarium

 

21-24.05.2020

11. Warszawskie Targi Książki

PGE Narodowy, Warszawa


21-24.05.2020

14. Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA/Sopot

PGE Narodowy, Warszawa