Murator Expo

Konkurs ACADEMIA 2016

Do Konkursu na najlepszą książkę akademicką i naukową ACADEMIA 2016, w terminie do 15 kwietnia br., mogą przystąpić wszyscy polscy wydawcy. W Konkursie oceniane są książki naukowe, podręczniki akademickie, monografie, serie wydawnicze, tłumaczenia. Do Konkursu jeden wydawca może zgłosić nie więcej niż 5 tytułów.

Oryginał zgłoszenia i wykazu książek wraz z 2 egz. każdej wytypowanej do Konkursu pozycji, należy przesłać w terminie do 15 kwietnia 2016 r. na adres organizatora Konkursu:

Konkurs ACADEMIA 2016
Murator EXPO sp. z o.o.
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa


UWAGA! Wykaz zgłaszanych książek należy ponadto przesłać mailem w ww. terminie, na adres: aziemianska@muratorexpo.pl.

Na uczestników tegorocznej edycji konkursu ACADEMIA tradycyjnie już obok Nagrody Głównej i wyróżnień czekają prestiżowe wyróżnienia rektorskie: Nagroda Rektora Politechniki Warszawskiej za najlepszą książkę techniczną o charakterze dydaktycznym oraz Nagroda Rektora Uniwersytetu Warszawskiego dla najlepszej publikacji akademickiej w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych.

Na uroczyste spotkanie środowiska wydawców naukowych i akademickich, połączone z ogłoszeniem wyników Konkursu ACADEMIA zapraszamy w piątek 20 maja 2016 r. o godzinie 16.00 do sali Amsterdam na stadionie PGE Narodowy.


Pliki do pobrania

Konkurs_ACADEMIA_2016_regulamin (PDF)
Konkurs ACADEMIA 2016 zgłoszenie.(DOC)
Konkurs ACADEMIA 2016 wykaz ksiazek.(XLSX)